Objednávka - Šťastný pes aneb Cvičíme hlavou

 

 

Balení knihy

Standardní balení knihy vypadá takto:

a) stránky, rohy a hrany jsou chráněny vysokým kartonem, který přesahuje obvod knihy, aby při běžné manipulaci nemohlo dojít k poškození rohů a hran knihy. 

b) hrany knihy jsou chráněny 2 vrstvami balícího papíru

c) to vše je zabaleno do bublinkové folie

d) takto chráněná kniha je zabalena do nejsilnějšího balícího papíru na trhu (tzv. šedák). 

Přesto již několikrát došlo k menšímu či většímu poškození zásilky. Proto nabízím za příplatek balení knihy do kartonu, kdy riziko poškození zásilky je minimalizované.

 
 

Připravili jsme pro Vás aktualizované a souhrnné vydání knihy (Text knihy obsahuje i všechna témata obsažená v dříve vydaném 1. a 2. dílu knihy stejného názvu).
     Text knihy je významně doplněn a nové poznatky a způsoby nácviku, a to jak ve stopování, poslušnosti a v neposlední řadě i obrany. Taktéž jsou doplněny možné způsoby nápravy chyb, které se mohou při výcviku vyskytnout.                                                                                                                                                     

Kniha je v exkluzivním provedení - je vytištěna na křídovém papíře s pevnou laminovanou obálkou, pevnou vazbou (šitá vazba - V8), záložkou a pod. Cena kniha je 579 Kč.

Kniha má 556 stran a obsahuje řadu instruktážních fotografií.

     Obrátilo se na mě již několik lidí, kteří si objednali knihy s tím, že jim ani po několika dnech od doby, co obdrželi oznámení o vyřízení objednávky, kníha nebyla doručena. Kniha váží 1,7 kg. Některé poštovní doručovatelky se proto ani nesnaží knihu doručit a tvrdí, že nikdo nebyl doma. Mnohdy se ani nesnaží do schránky vhodit oznámení o uložení na poště. Proto, pokud ani za několik dní po oznámení vyřízení Vaši objednávky, kniha není doručena, obraťte se nejprve přímo na poštu.

 

Vyhledávání

Kontakt

Alena a Ladislav Machovi Na Jezírku 404/11
460 06 Liberec 6
776285190

Komu je kniha určena

 

Kniha je určena nejen kynologům, věnujícím se sportovní kynologii, ale i majitelům psů, kteří se chtějí dozvědět informace nejen o svém psovi, ale i o způsobech a formách výchovy a výcviku. Kniha je psána srozumitelnou formou a je doplněna mnoha instruktážními fotografiemi a obrázky. Je určena začátečníkům i výrazně pokročilým.

 

 

Důležitá informace:

Protože se již několikrát stalo, že:

a) objednanou knihu na dobírku si zákazníci nevyzvedli, a to ani přes upozornění před koncem úložní lhůty, 

b) uváděli nesprávnou adresu a knihy se staly nedoručitelnými, 

budou knihy zasílány pouze po předchozím zaplacení!

 

Při platbě ze Slovenska - viz menu "Kde lze knihu zakoupit"